poniedziałek, 16 maja 2016

Na skwerze.........

 Kościół świętych Barbary i Maurycego i rozkwitające przed nim głogi.
 Kwietniki na Skwerze Obrońców Inowrocławia, tam pasują tylko i wyłącznie czerwone szałwie.

 Pobliskie III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi.
 Królowa we własnej osobie.
Niemal w każdym miejscu naszego miasta można dostrzec coś pięknego, wyzwalającego ciekawe doznania.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję fajnych fotorelacji ale tak przy okazji sugeruję rozszerzenie ich tematyki o ciekawe wydarzenia w Inowrocławiu nie tylko dziejące się Solankach.Myślę także że interesujące byłyby również relacje cykliczne z inwestycji (drogi budynki dworzec PKP obwodnica itd)dające pogląd co do postępów w modernizacji naszego miasta zwłaszcza dla ludzi nie mieszkających już w Inowrocławiu.Byli mieszkańcy przebywający za granicą chętnie również odwiedziliby Pana stronę.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Są i drogi, jest i Dworzec kolejowy i to kilka razy.......
  parkingi, ścieżki pieszo-rowerowe, remonty kamienic, pawilonów KSM, inwestycje planowane i wykonane, tylko trzeba zaglądać systematycznie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zgadzam się,ale mimo wszystko temat przewodni to przyroda, dużo przyrody,ale rozumiem Pana blog Pana wybór.Pozdrawiam i bez urazy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę taka mała cenzurka wypowiedzi czyli mamy się tylko zachwycać a pod spodem jest"Dziękuję za opinie!". Mimo wszystko życzę wytrwałości w dalszej działalności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niczego nie cenzuruję, założeniem tego bloga jest promocja miasta, a Solanki są czymś najpiękniejszym co mamy, stąd dużo tej tematyki i fotografii w "Kronikach", są też pomysły na rozwój, projekty promocyjne związane z bogatą historią miasta i regionu, wykorzystanie wszelkich dziedzin sztuki do promocji, nasza kopalnia, huta itp.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się z tej dyskusji i zapraszam do dalszych komentarzy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!