czwartek, 23 marca 2017

Nie tylko sanatoria.......

Przygotowanie wielu atrakcji turystycznych i odpowiednia ich promocja przyczynia się do rozwoju turystyki, a co za tym idzie do rozwoju regionu.
Powoli widać to już w Inowrocławiu, wypiękniały nasze sanatoria, powstały SPA, pijalnie wód mineralnych, basen geotermalny, odmłodniały i wyrosły nowe hotele, a ponadto jak grzyby po deszczu wysypały się w dzielnicy uzdrowiskowej pensjonaty, restauracje i kawiarnie........tak właśnie działa machina rozwoju oparta na turystyce.
Oprócz potrzeb dla ciała trzeba zaoferować coś dla ducha, a więc organizować imprezy kulturalne o bardzo szerokim profilu, tak aby każdy mógł coś znaleźć dla siebie.
To są miejsca pracy , możliwość rozwoju i spełniania się na miejscu, bez dojazdu, czy wyprowadzania się do wielkich miast.
To wszystko pokazuje, że warto przygotowywać, budować kolejne atrakcje, promować je wytrwale, pokazując wszystko co mamy pięknego i interesującego i przyczyniać się do rozwoju miasta i regionu.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!