niedziela, 12 marca 2017

Dworzec odzyskał blask....czas na otoczenie

Remont budynku inowrocławskiego dworca kolejowego dobiega końca, po wielu perturbacjach udało się w końcu to zrealizować.
Brudny, szary , obskurny budynek odzyskał dawny historyczny wygląd i blask.


Szkoda tylko, że inwestorowi (PKP) zabrakło funduszy na remont peronów, placu przed dworcem i tunelu podziemnego po za granicami budynku.
W holu dworca pierwsi najemcy przygotowują pomieszczenia do swojej działalności.Podziemny tunel wypiękniał, ale tylko w obrębie budynku, pozostała część musi jeszcze zaczekać.
Plac przed dworcem nie doczekał się remontu mimo takich zapowiedzi, PKP nie wystarczyło funduszy na tę inwestycję, jest szansa że remont przeprowadzi miasto, pod warunkiem nabycia praw własnościowych do gruntu.

Remont otoczenia budynku dworca  jest bardzo potrzebny i miejmy nadzieję, że stanie się to jak najprędzej.W następnym poście pokażę ulicę Magazynową przebiegającą w pobliżu dworca PKP, również czekającą na remont i inne ciekawe inwestycje przy tej ulicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!