niedziela, 19 czerwca 2016

Wielkie Święto Muzyki, Młodości, Piękna, Radości i Uśmiechu...... foto - relacja

Dzisiaj zakończył się w Inowrocławiu 44 Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych.
Nie będę podawał uczestników, laureatów wszystkich nagród, od tego są portale informacyjne, postaram się za to pokazać tę imprezę od tej najpiękniejszej strony, zgodnie z tytułem tego posta.
Wyjątkowo nie będę się zbytnio rozpisywał o tej imprezie, choć można by długo ją opisywać, myślę że zamieszczona relacja fotograficzna doskonale oddaje piękno i klimat tego niezwykłego wydarzenia.

Jedna z największych gwiazd tego festiwalu-Joanna Wilk – tambourmajorka z Kozienickiej Młodzieżowej  Orkiestry  Dętej  „Furioso” pod dyr. Tomasza Strzelczyka.
Piękne występy, wspaniała musztra paradna orkiestr pośród bajkowej przyrody inowrocławskiego Parku Solankowego dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń.
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” pod dyr. Tomasza Strzelczyka zdobyła Grand Prix 44. Ogólnopolskiego Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Inowrocławiu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!