sobota, 4 czerwca 2016

Solanki znowu roztańczą się przy włoskich przebojach

26 czerwca 2016 roku o godzinie 18:00 w muszli koncertowej inowrocławskiego Parku Solankowego dojdzie do drugiego koncertu Estate Italiana, powitania lata z lubianą, niezwykle popularną piosenką włoską.
Mamy duże szczęście że od pewnego czasu inowrocławianinem z wyboru jest znakomity włoski piosenkarz i showman Andrea Lattari, to głównie za jego sprawą będziemy już po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym muzycznym wydarzeniu.
W tym roku jak widać na załączonym plakacie wystapią:
Thomas Grotto to człowiek pełen pasji, wigoru i optymizmu. Pochodzi z Bolzano. Jest niezwykle żywiołowy – jak na Włocha przystało – i taka też jest jego muzyka.
Marco Bocchino, urodzony w Savonie włoski wokalista, kompozytor, dał się poznać polskiej publiczności już kilka temu, gdy wspólnie z Aleksandrą Szwed najpierw wystąpił w programie „Jak oni śpiewają”, a następnie wziął udział w polskich eliminacjach do Eurowizji, kończąc konkurs na drugim miejscu.
I oczywiście główny bohater i animator tego wydarzenia Andrea Lattari .   
Artyście towarzyszyć będą dwie urocze panie – Bianka i Ewa, które ognistemu Włochowi postarają się dorównać talentem i temperamentem.
Koncert poprowadzi znany i lubiany aktor i dziennikarz Tomasz Tomaszewski. 
Podczas koncertu będzie można nabyć płyty artystów z największymi szlagierami włoskiej piosenki.

 Poniżej króciutkie przypomnienie z ubiegłorocznego koncertu.


 Matteo Mazzucca , jeden z bohaterów tamtego koncertu.


 


Potem scenę opanował Roberto Zucaro,brawurowe wykonania znanych włoskich szlagierów poderwały publikę z miejsc.Rytmiczne oklaski, wspólny śpiew i taniec rozgrzał atmosferę w Solankach do czerwoności.
Prawdziwe show stworzył też prowadzący koncert włoski dziennikarz  Enrico Buscema, który imponował humorem i energią.
Małgorzata Orłowska, Andrea Lattari i inowrocławska kapela Ciaccio's Band podczas malutkiej sesji przed koncertem.

 I oto główny aktor i sprawca tego cudownego, gorącego, ubiegłorocznego, letniego wieczoru w inowrocławskich Solankach- Andrea Lattari.
W tym roku będzie zapewne równie pięknie, gorąco i ciekawie.
Nadchodzący koncert jest gwarancją wspaniałej rozrywki i zabawy, zapraszamy więc serdecznie do Inowrocławia.
Warto przyjechać wcześniej choćby po to by wypocząć w otoczeniu wspaniałych Ogrodów Kwiatowych, czy skorzystać z dobroczynnego oddziaływania na nasz organizm Tężni Solankowej.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!