piątek, 3 lipca 2015

Perfekcyjny koncert w Inowrocławiu

25 lipca w Inowrocławiu podczas koncertu Lata z Radiem zobaczymy i usłyszymy grupy Perfect i Papa D. oraz Rafała Brzozowskiego. Ten ostatni znalazł się w gronie 27 artystów z całego świata, którzy biorą udział w nagraniach utworu promującego Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej w Katarze. Oprócz występów gwiazd, będą też atrakcje dla najmłodszych, którzy będą mieli okazję zobaczyć występy iluzjonisty Macieja Pola oraz uczestniczyć w zabawach organizowanych przez Centrum Uśmiechu.
Myślę że nie potrzeba nikogo zachęcać do przyjazdu na taki koncert, scena stanie w tym samym miejscu co podczas koncertu "Hity na czasie" Radio Eska w 2011 roku.
Artystów nie potrzeba specjalnie przedstawiać, są chyba wystarczającym magnesem by przyciągnąć rzesze słuchaczy spragnionych dobrej muzyki i zabawy.


Koncert odbędzie się na terenach zielonych w pobliżu stawu Kaula na osiedlu Rąbin, opodal kościoła pw. Chrystusa Miłosiernego, kina Kinomax, placu zabaw dla dzieci Miś, pomiędzy ulicami : Niepodległości, 800-lecia Inowrocławia, Wojska Polskiego i Ludwika Błażka.
Od Dworca Kolejowego można dojechać autobusami linii 16, 19, a z ulicy Kopernika(PKS) linii 21,27. Wysiąść obok podanego kościoła i kilka kroków alejką pospacerować do miejsca koncertu.


 W pobliżu tych terenów zielonych znajdują się duże sklepy spożywcze: dwa sieci"Mila"oraz "Biedronka" i "Piotr i Paweł", można się tam zaopatrzyć w produkty żywnościowe i napoje.

 To właśnie ta alejka spacerowo- rowerowa.


Nasza Kaula, osiedlowe oczko wodne, otoczone zielenią i opasane ścieżkami spacerowo-rowerowymi.
 Plac zabaw dla dzieci "Miś" przy ulicy Ludwika Błażka.
 To tutaj stanie wielka scena i odbędzie się ten koncert. W pobliżu można też smacznie zjeść i wypić piwko. Taki ogródek zachęca aby tu przysiąść choć na chwilę.

Zapraszamy na Wielki Koncert do Inowrocławia 25 Lipca, na pewno warto tutaj zawitać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!