piątek, 19 sierpnia 2016

Solanki mogą stać się Koszmarem..................

Już  wkrótce, w przyszłą sobotę 27 sierpnia 2016 r. Solankowy Koszmar- bieg z wieloma ekstremalnymi przeszkodami na ziemi, wodzie i w powietrzu, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz Klub Sportowy Motywacja Piotr Ziarniecki na dystansie 5 i 10 km.
Zawody nastawione są na dobrą zabawę, wysiłek fizyczny i wyłonienie „najtwardszego” zawodnika. Na trasach rozstawione zostaną zupełnie nowe przeszkody, które zweryfikują sprawność, skoczność, siłę, a przede wszystkim odporność psychiczną uczestników. Uczestników czeka wiele wrażeń, mordercza trasa, a na niej  czołganie, wspinanie, tarzanie oraz pot i łzy, krwi miejmy nadzieję że nie będzie.


 Fotki z FB. strony Solankowy koszmar.Dwa ostatnie zdjęcia z inowrocław.pl pokazujące część naszego pięknego parku, w którym będzie się odbywał ten "koszmarny bieg".

Kto się czuje na siłach i chciałby się sprawdzić w takiej imprezie może jeszcze dokonać zgłoszenia i wystartować.
Zapraszamy do Inowrocławia na kolejne ciekawe wydarzenie, jeśli nawet nie do wzięcia udziału w tym trudnym i wymagającym biegu, to  na niezwykle ciekawe i atrakcyjne widowisko.

1 komentarz:

  1. Nasz kolega to typowy sportowy świr, więc na urodziny wysłaliśmy go Armageddon Challenge. Był bardzo zadowolony z wyjazdu!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!