środa, 17 sierpnia 2016

Do Solanek po nowym chodnikuUlica Świętokrzyska obok Solankowej główny trakt prowadzący do Parku Solankowego, od ratusza wzdłuż stadionu im. Inowrocławskich Olimpijczyków, obok Teatru Letniego, Termy Inowrocławskiej, Hotelu Park, doczekała się w końcu remontu chodnika.
Prace finansowane zarówno przez miasto, jak i powiat inowrocławski już się rozpoczęły.


Naprzeciwko stadionu powstaje mini osiedle mieszkaniowe, może dzięki tej inwestycji także chodnik po drugiej stronie ulicy zostanie wyremontowany.


Trakt wiedzie do pięknego Parku Solankowego, obok takich obiektów jak Ratusz Miejski, stadion lekkoatletyczny im. Inowrocławskich Olimpijczyków, Teatr Letni, Terma Inowrocławska, Sanatorium Oaza, Hotel Park, powinien więc mieć odpowiedni wygląd i standard.Przy okazji warto wspomnieć o innej ważnej trasie, ulicy Solankowej wiodącej z centrum miasta do Parku Solankowego, która również wymaga remontu, nawierzchni, architektury zielonej, a zwłaszcza chodników.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!