wtorek, 5 lipca 2016

Więcej kolorów w centrum, kino letnie i inne atrakcje......

Kino letnie pod chmurką na inowrocławskim Rynku ,  ślizgi na torze wodnym, LipDub, festiwal baniek mydlanych  i kolorowe parasolki  nad ul. Królowej Jadwigi - takich atrakcji można się spodziewać podczas drugiej edycji Art Ino Festiwal.15 lipca - "Zjawa" na Rynku


Festiwal rozpocznie się w piątek, 15 lipca. Na inowrocławskim Rynku obejrzeć będzie można film "Zjawa", który ma na swoim koncie takie nagrody, jak Złote Globy, BAFTA i Oscary. Początek filmu o godzinie 21.30, a sektory zostaną otwarte o 20.30.

16 lipca - muzyka, rysunek i LipDub


W sobotę od godziny 16 nie zabraknie animacji dla dzieci, występów ulicznych muzyków, szczudlarzy i artystów rysujących mieszkańcom bezpłatnie karykatury. Tego dnia ma też powstać LipDub, czyli rodzaj klipu, w którym do podkładu muzycznego występujący w nim aktorzy tańczą i ruszają ustami zgodnie ze słowami piosenki.

17 lipca - wielki ślizg na zakończenie


W niedzielę będzie można się poślizgać. Specjalny dmuchany tor, który swoją premierę miał na Dniach Inowrocławia zostanie rozłożony w pobliżu placu zabaw Miś albo przy plaży w Parku Solankowym.
Podobnie jak w ubiegłym roku nad częścią popularnej "Królówki" zawisną kolorowe, wesołe parasolki.
 
W połowie lipca Inowrocław zaprasza nie tylko do Solanek, w centrum będzie równie pięknie i ciekawie.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!