wtorek, 30 grudnia 2014

Solanki potrzebują więcej takich miejsc

Inowrocławskie Solanki odwiedza coraz więcej turystów, kuracjuszy, gości, mieszkańców miasta i okolic, w związku z tym jest duże zapotrzebowanie na restauracje, kawiarnie, pensjonaty proponujące ciekawą ofertę gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną.
W ostatnich latach w parku i jego okolicy otworzyło swoje podwoje dla gości kilka takich ciekawych lokali, ale ciągle jest miejsce i potrzeba na powstawanie nowych.
I to już się realizuje: powstają nowe takie obiekty i wyznaczono już działki i ogłoszono przetargi na następne. To dobry kierunek: powstają nowe miejsca pracy, lepsza i bardziej urozmaicona oferta dla odwiedzających Solanki i rosnąca atrakcyjność turystyczna naszego miasta.
Pijalnia wód mineralnych z palmiarnią i Chatą Kujawską znakomicie się wpisała w potrzeby odwiedzających Solanki z bogatą ofertą gastronomiczną i kulturalną i pokazała kierunek następnym inwestorom.

 Willa Solinka- następny doskonały projekt doprowadzony do realizacji.
 Restauracja " Nad Stawkiem" niezmiennie w krajobrazie Solanek od ponad stu lat.
 Dyrektor Adam Skowroński wywindował Sanatorium " Przy Tężni" na szczyty........ ....ale nadal realizuje nowe inwestycje.

Zakład Przyrodoleczniczy czeka na powrót do dawnej świetności, co pewnie nastąpi w niezbyt odległym czasie. Ten piękny niegdyś budynek ma olbrzymi potencjał.
 A to już niemal ukończona kolejna solankowa inwestycja, piękny pensjonat położony w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w pobliżu urokliwego stawku z mostkiem i tężni.


Tuż przed pensjonatem mogłaby powstać przystań dla łodzi, które mają szansę powrócić do parkowego krajobrazu.
Wkrótce dzięki uprzejmości właścicieli obiektu pojawi się w "Kronikach inowrocławskich" post przedstawiający ten nowy obiekt.Terma inowrocławska zamknęła swoje podwoje na czas zimy, najwyższy czas na inwestycję pozwalającą dotrzeć do złóż geotermalnych z naprawdę gorącą wodą i budowę sieci basenów całorocznych, będących wielką atrakcją turystyczną miasta i gwarancją jego dynamicznego rozwoju.
W mieście powstaje coraz więcej hoteli, pensjonatów, które pokazują że ilość ludzi odwiedzających nasze miasto ciągle rośnie i musimy być na to odpowiednio przygotowani.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!