czwartek, 2 sierpnia 2012

Co się dzieje w Solankach

Po krótkiej przerwie kolejny wypad z aparatem do Solanek, rejestrowanie zmian, postępów na budowanych w Solankach i tuż obok obiektach i jedno przyjemne zaskoczenie.Na zapleczu hotelu Park powstaje basen geotermalny.Efekty pracy budowlańców już są widoczne.

Kompleks pijalni wód mineralnych z palmiarnią i chatą tradycji kujawskich rośnie jak na drożdżach.


Ogrody kolorów i zapachów już zdobią i czarują.

W pobliżu sanatorium " Przy Tężni" powstaje niespodziewanie nowy ciekawy obiekt, będzie mieścić również pijalnię wód mineralnych.Gotowy ma być już w październiku wraz z łącznikiem prowadzącym od sanatorium.Pijalnia dopóki nie zostanie uruchomiona eksploatacja inowrocławskich wód mineralnych będzie prowadzić sprzedaż butelkowanych wód z innych uzdrowisk.Wieczorami lokal będzie pełnić rolę ogólnodostępnej kawiarni
I to co mnie ucieszyło najbardziej, jeszcze wczoraj pisałem o potrzebie remontu Teatru Letniego i o zarośniętej zielskiem widowni, a dzisiaj ujrzałem uwijającą się tam ekipę porządkującą teren i obiekt Teatru przygotowywany do remontu.Zbliża się Ino Rock Festiwal i czas ku temu najwyższy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!