wtorek, 31 lipca 2012

Zaproszenie na Rockowe granie

Zapraszam też dzisiaj na całkiem inną muzykę- 8 i 9 września odbędzie się też inna cykliczna impreza Ino- Rock Festiwal. Jak co roku przyjadą do nas fani rockowej muzyki z całego kraju, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym.
* września w sali koncertowej inowrocławskiej szkoły muzycznej o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert zespołu Quidam i zaproszonych przez naszych muzyków gości.
Quidam to inowrocławska grupa istniejąca od dwudziestu lat, zaliczana do czołówki polskiego rocka i główny pomysłodawca festiwalu.W sali koncertowej wystąpią promując swój najnowszy album Saiko.Zespół doskonale czuje się koncertując na scenie, zapowiada się więc ciekawa impreza  tym bardziej że muzycy zapowiadają niespodzianki i udział wielu niespodziewanych gości.
W drugim dniu festiwalu na scenie Teatru Letniego wystąpiu: Hipersonic, Tune,Soen,Gazpacho i koncert zwieńczy występ grupy Hawkwind. Jest to zespół istniejący od 1969 roku uważany przez wielu za prekursora muzyki punk i w okresie swej największej świetności konkurujący na scenie rockowej z takimi firmami jak Pink Floyd.
Festiwal zapowiada się także jako spore muzyczne wydarzenie na Kujawach i chyba warto przekonać się o tym na własne uszy.
Trzeba tylko zadbać o wygląd Teatru Letniego, najwyższy czas na remont i doprowadzenie do jakiegoś kulturalnego wyglądu zarośniętej aktualnie zielskiem widowni.
Ładnie położony obiekt obok stadionu, Hotelu Park, basenu, parku Solankowego musi po prostu dostroić się do tego poziomu, najwyższy czas o tym pomyśleć.Nie zostało zbyt wiele czasu a jest wiele do zrobienia by Teatr letni znowu czarował swym wyglądem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!