środa, 12 lipca 2017

Krzysztof Wiza Foto Show

Po każdym plenerze w Łojewie  poświęcam przynajmniej jeden post któremuś z artystów.
W tym roku wybrałem Krzysztofa Wizę, ze względu na niezwykle ekspresyjny, widowiskowy sposób rzeźbienia, doskonale ilustrujący ile wysiłku artysta musi włożyć by wykonać rzeźbę zadowalającą oczekiwania autora i widzów.

Chociaż w taki sposób mogę wyrazić podziw i uznanie i podziękowanie dla tych wspaniałych artystów, którzy dzielą się z nami swoją piękną pasją.
Piękny orzeł symbol naszego kraju wychodzi spod ręki mistrza......Upał, hałas, trociny obsypujące spocone ciało.............Wiele wysiłku.....potem nasze oczy cieszy artysty dzieło.......

Podziękowania, upominki i czas się szykować na następny plener, takie jest życie rzeźbiarza........


2 komentarze:

  1. Dzięki wielkie ...Dzięki Tobie mamy mnóstwo dokumentacji :-) W tym co robisz jest również mnóstwo pasji i profesjonalizmu. Każdego dnia pełnego pięknych ujęć życzę!!Tatanka

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda jestem wielkim pasjonatem i cenię bardzo innych ludzi z pasją........podziwiam Rzeźbiarzy, ich dzieła, możliwości oddziaływania na promocję,rozwój turystyki.
    Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!