piątek, 2 czerwca 2017

Stara Szkoła........ ale jara


Ciekawych, interesujących projektów kulturalnych, muzycznych w mieście, regionie, nigdy nie za dużo, zespół "Stara Szkoła" jest jednym z bardziej interesujących jakie pojawiły się w przestrzeni muzycznej ......nie tylko inowrocławskiej.
Choć istnieją stosunkowo niedawno (od 2010 roku) i mieli nieco perypetii ze składem zdążyli się już pokazać z interesującej strony na wielu koncertach.
Wkrótce zapewne ukaże się płyta wydana przy wydatnej pomocy miasta Inowrocławia                  ( stypendium artystyczne), to się bardzo chwali, miasto powinno być mecenasem dla wyróżniających się artystów.
Fotografie w dzisiejszym poście ilustrują występ zespołu podczas święta Animator Kultury, które zostało zorganizowane w Pijalni Wód Mineralnych "Inowrocławianka".
Nazwa dobrze się kojarzy
muza chwyta, przekonuje
słowa szczere, swoje
Stara Szkoła imponuje
koncerty, płyty
nawet platynowe
lubię, wspieram, promuję
grajcie nam jak najwięcej
mówię co myślę
tak czuję.Stara Szkoła występuje w składzie:
Tomek Kuczma- gitara, vocal
Karol Łada- gitara
Sławek Kuczma- bas
Zdzisław Monasterski- perkusja
Michał Kunkel- harmonijka ustna, vocal
Heniu Chyła- instrumenty perkusyjneCo do wykonywanych piosenek, muzyki, nie będę się wypowiadał, oceniał, najlepiej posłuchać ich na koncertach, kupić płytę....jak się ukaże itp.
W każdym razie.....mnie się podobało.
Własne kompozycje, własne teksty, twórczość przez którą chcą coś przekazać, robią to z pasją, zaangażowaniem, zawsze budzi to uznanie, szacunek, chcemy tego słuchać.
 Zdjęcie użytkownika Rafał Domeracki - 14  czerwca  2017 r. wpław przez kanał La Manche.Już za kilka dni będzie pierwsza okazja, koncert w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, na pewno będzie kawał dobrej muzyki, warto tam być 6 VI 2017 godzina 19:00


Inowrocław to miasto uzdrowiskowe, posiada kilka scen gdzie można prezentować takie zespoły jak chociażby "Stara Szkoła", czekamy więc na koncerty, publiki na pewno nie zabraknie, a sezon letni dopiero się przecież rozpoczyna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!