wtorek, 17 stycznia 2017

Inowrocławiu świeć się - warto głosować

Trwa coroczny plebiscyt miast na najpiękniej rozświetloną miejscowość w Polsce - "Świeć się z Energą".
Inowrocław już nie po raz pierwszy wygrał  współzawodnictwo w głosowaniu na etapie wojewódzkim i został uznany za najpiękniej rozświetloną miejscowość w kujawsko- pomorskim.
Nasze miasto, dzięki wygranej w etapie wojewódzkim, zostało zakwalifikowane do ogólnopolskiego finału i dodatkowo otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy zł z przeznaczeniem na dowolny cel dobroczynny.
Zostanie on wręczony wiosną najbardziej potrzebującym podczas specjalnej uroczystości w ratuszu. 
W ubiegłym roku  mieszkańcy otrzymali 6 lodówek, 4 pralki, dwa piece gazowe i odkurzacz.
Już za dwa dni, 19 stycznia rozpoczyna się drugi etap konkursu.
Inowrocław ma realną szansę zostać uznany najpiękniej oświetlonym miastem w Polsce. 
Rok temu zajęliśmy drugie miejsce w kraju, tuż na Połczynem - Zdrój, myślę że przy odpowiedniej mobilizacji jesteśmy w stanie wygrać ten plebiscyt.
Stawką jest sprzęt wart 40 tysięcy złotych dla najbardziej potrzebujących inowrocławskich rodzin i promocja Inowrocławia w mediach ogólnopolskich.
Jak zwykle kronikarz i jego kroniki poprzez samego bloga jak i kilka portali społecznościowych będą zachęcać do głosowania na nasze miasto.
Zaczynam już dzisiaj pokazując oświetleniową urodę Inowrocławia poprzez prezentację moich fotografii naszego miasta.

 

 


 

 

 

 


 

 
 
 

 
 

 
Na pewno warto promować swoje miasto, budować jego pozytywny wizerunek, zwłaszcza gdy jest to miasto uzdrowiskowe, a rozwój miasta, uzdrowiska, turystyki jest uzależniony od tego najbardziej.
Jeśli może to pomóc najbardziej potrzebującym inowrocławskim rodzinom to chyba nie ma nad czy się zastanawiać........WARTO głosować.
Linki do głosowania będę wrzucał codziennie na tablice Fb, sam oczywiście jak zwykle będę codziennie głosował i proszę o to wszystkich moich znajomych......warto pomagać.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Myślę, że te zdjęcia również przekonają wielu do głosowania na nasze miasto.
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!