sobota, 7 stycznia 2017

Inowrocław 2016 - foto kalejdoskop.......czwarty kwartał

Ostatni odcinek fotograficznej podróży po Inowrocławiu w 2016 roku, jesień i początek zimy.
 
Te cztery odcinki fotograficznego spaceru po Inowrocławiu w 2016 roku to prezentacja ponad tysiąca moich fotografii pokazujących moje miasto we wszystkich porach roku.
Już niedługo z okazji Imienin Inowrocławia zostanie w foyer Teatru Miejskiego zaprezentowana wystawa fotograficzna " Od Imienin do Imienin", natomiast już od teraz zapraszam wszystkich na moją wystawę....wystarczy kliknąć w odpowiedni link i zobaczyć ponad tysiąc fotografii pokazujących Inowrocław w 2016 roku.
Gdyby to jeszcze było mało to w kronikach jest już prawie 100 000 fotografii , jeśli tylko macie czas i ochotę to zapraszam.
Jesień 2016 roku przyniosła także wielkie wyróżnienie dla mnie,  autora tych kronik.
Wyróżnienie Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego w dziedzinie turystyki za " Całokształt Działań Na Rzecz Rozwoju Turystyki i Krajoznawstwa"


Na początku zimy kolejna dobra wiadomość, piękny prezent Urodzinowy dla mnie i mój prezent gwiazdkowy pod choinkę dla Inowrocławia.....23 grudnia liczba odsłon  moich kronik przekroczyła  6 000 000 , cieszy też zasięg bloga, dokonali tego internauci ze wszystkich zakątków świata.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!