wtorek, 25 sierpnia 2015

Lato się kończy, ale Inowrocław nadal zaprasza

Kończy się lato, przekwitają kwiaty, ale Inowrocław ciągle ma wiele do zaoferowania i zaprasza turystów, kuracjuszy do korzystania ze swoich największych atrakcji: Tężni  i pięknego Parku Solankowego.


 Przejażdżki takim powozem to również niezaprzeczalna przyjemność dla każdego.
W muszli koncertowej ciągle jeszcze wiele się dzieje, w weekendy ciekawe wydarzenia kulturalne.


 Tężnie kuszą swą urodą i dobroczynnym działaniem na nasze zdrowie i samopoczucie.


 Ogrody Zapachowe ciągle przyciągają urodą swych kwiatów.

 Dywany kwiatowe nadal oczarowują spacerowiczów i parkowych gości.


W Sanatorium " Przy Tężni"powstaje nowy pawilon sanatoryjno-hotelowy z windą i tarasem widokowym, który stanie się zapewne nową atrakcją Inowrocławia.

Za płotem trwającej inwestycji powstają już nowe rzeźby tematycznie związane z Inowrocławiem i Kujawami, które ozdobią i uatrakcyjnią przestrzeń parkową.


Nasza hala widowiskowo-sportowa również zaprasza na wiele imprez m.in. rusza sezon koszykarski wyczekiwany przez wielu kibiców. Szeroką ofertę kulturalną proponuje też Teatr Miejski i Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza.
 Jest piękna pogoda, więc sporym zainteresowaniem cieszą się ogródki letnie na naszym rynku.


 Na turystów czekają zabytki, muzeum i interesujące wystawy.


W mieście i okolicy odbywa się ciągle wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, na których na prawdę warto być i w nich uczestniczyć.
Wniosek więc jest prosty: przyjeżdżajcie do Inowrocławia, miasto jest przyjazne dla gości, nikt nie będzie żałował, warto odkryć to miejsce na ziemi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!