sobota, 9 lutego 2019

Możesz być aniołem.....dla Majki

Czasu zostało nie za wiele do koncertu "Magiczne Serca Granie dla Majki" dlatego przypominam o tym niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w inowrocławskim Teatrze Miejskim 23 lutego o godzinie 17:00.
Cegiełki - wejściówki do nabycia po dobrowolnej wpłacie do puszki kwestarskiej od środy ( 6 bm ) w KCK, Klubie Kopernik, Sklepie muzycznym Forte oraz przed koncertem (23 bm) godz. 17.00 Teatr Miejski. Zapraszamy.
Warto tam być, posłuchać pięknej muzy i przede wszystkim pomóc w leczeniu Majki, pięknej, rezolutnej dwuletniej dziewczynki, która urodziła się z wrodzoną wadą kręgosłupa i klatki piersiowej.
W najbliższym czasie czeka Majeczkę skomplikowana operacja, mająca za zadanie wyprostowanie jej kręgosłupa przy pomocy wszczepienia specjalnego implantu.
Choroba postępuje, Majka jest coraz bardziej pochylona na lewą stronę, więc operacja
i nasza pomoc jest niezbędna by mogła w przyszłości cieszyć się normalnym życiem i zabawą z rówieśnikami.
 Fot. nadesłane
 Jak dowiedzieliście się już z plakatu zagra nasz świetny zespół " STARA SZKOŁA", ich supportem będzie "ARISTOS", wystąpi również iluzjonista David Olesh.
Nasz liczny udział i w tym wydarzeniu i ofiarność, sprawi że wieczór będzie magiczny i poniesie dla Majki anielskie przesłanie naszych serc.
 Możesz być aniołem...
Zagrają nasze serca dla Majki
koncert niezwykły
by spełnić jej marzenia
by mogła biegać, bawić się
jak inne dzieci
pływać, jeździć na rowerze
cieszyć się życiem
każdy z nas może stać się aniołem
każdy co magiczny instrument
sygnowany serduszkiem
do ręki bierze
popłyną dźwięki 
dobrem i miłością przepełnione
Majeczka dostanie swoją szansę
radosne przesłanie naszych serc
już płynie do niej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!