czwartek, 23 sierpnia 2018

Sopot - jak to robią inni.......

Korzystając z wakacyjno- urlopowego okresu zapraszam moich czytelników do zwiedzania nowych miejsc, z dwóch powodów: pierwszy to taki, by nie przemęczać inowrocławskimi widokami. drugi by podglądać jak inni urządzają swoją przestrzeń miejską, jak projektują tereny zielone, kwietniki, jak dbają o zabytki, wkomponowują w krajobraz nowe budynki, obiekty........
W dzisiejszym odcinku - Sopot, znany kurort nad Bałtykiem.

Wracam do pomysłu umieszczenia figur książąt i królów nad inowrocławską ulicą Królowej Jadwigi, jak widać nic nie stoi na przeszkodzie by to zrobić........przy odpowiednim zamontowaniu i zabezpieczeniu jest to jak najbardziej możliwe.

Zastosowanie ozdób w kafejkach, przestrzeni miejskiej, parkach nawiązujących do historii, legend związanych z regionem.


Warto brać wzór z rozwiązań zapewniających  odpowiednią ilość hoteli, punktów gastronomicznych, ich różnorodność.......dostęp do wielu wydarzeń i imprez kulturalnych.Ciekawy sposób architektury krajobrazu, nasadzenia różnych gatunków i odmian kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych, to też warto podejrzeć i w przyszłości wykorzystać w Inowrocławiu..........Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za opinie! Zachęcam do zapoznania się z pozostałą zawartością strony oraz dyskusji na poruszane tematy. Zapraszam ponownie!